Buitinė Chemija

Kodėl Winni’s? 

Winni’s prekės ženklas, buvo sukurtas vadovaujantis trimis tvarumo tipais, siekiant pasiūlyti visiems mums prieinamus, saugius ir efektyvius, bei itin gerbiančius aplinką ir visą kas gyvą aplinkui mus, namų priežiūros produktus.

Aplinkos tvarumas

Aplinkos tvarumas reiškia grąžinti gamtai tai, ką mes iš jos paimame. Tai ne tik cheminės kilmės žaliavų pakeitimas natūraliomis žaliavomis, bet ir gamybos procesų, kurie sumažintų teršalų kiekį, bei naudotų žaliuosius energijos šaltinius, optimizavimas. Visi Winni’s produktai, pradedant sudėtiniais ingridientais ir baigiant galine produktų tara, sukurti atsižvelgiant į suderinamumą su mus supančia aplinka.

Produktų tara

Tvarumas tai ir daugiau plovimo kartų, naudojant kuo mažiau plastiko produkto pakavimui. Naudojant Winni’s produktus, svarbu atkreipti dėmesį į jų rekomenduojamą dozavimą. Winni’s siūlo aukštą produktų koncentraciją, taip taupant produktus bei taros dydį. Visos pakuotės yra gaminamos Winni’s gamykloje iš perdirbamo plastiko. Winni’s vieni iš pirmųjų sukūrė „ekologiško užpildymo” maišelių formato tarą, kuri naudojama kelis kartus pildyti produktų butelius, taip sutaupant 80% plastiko. 

Gamybos procesai

Parduotuvėse esantys Winni’s produktai yra galutinio gamybos proceso, kuris prasideda mažame Ravenos provincijos mieste Cotignola, Italijoje, rezultatas. Winni’s prekės ženklą valdo įmonė „Madel”, išlaikanti Italijos šeimos verslui būdingą vientisumą, skaidrumą ir aistrą. Įmonė pasiekusi aukščiausią evoliucijos ir tvarumo lygį šiame sektoriuje, nenusileidžia didžiausioms tarptautinėms kompanijoms. Gamyklinius pastatus dengia fotoelektros plokštės (8500 plokštės, 48000 m2 plote, galia viršija 2,3 megavatų), generuojančios energiją, kuri patenkina 80% gamybos procesų. Likusius 20% įmonė gauna iš sertifikuotų šaltinių. „Madel“ viena iš pirmųjų įmonių Italijoje gavusi „BeECO Absolutely Pure“ sertifikatą – kuris suteikiamas dėmesingoms aplinkos problemoms įmonėms, naudojančioms atsinaujinančių šaltinių elektros energiją. „Madel“ įmonė pati gamina buteliukus savo produktams, taupydama tuščios taros transportavimo kaštus bei išvengdama papildomos aplinkos taršos.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
>