Ekologiškas kalkių valiklis WINNI S 500ml https://medikatus.lt

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas kalkių valiklis WINNI S 500ml

  • Gamintojas: Winni's
  • Prekės kodas: 1860
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.90€
  • Be PVM: 4.05€

Ekologiškas kalkių valiklis WINNI'S 500ml

Valiklis efektyviai nuvalo kalkes ir nešvarumus, palikdamas paviršių spindintį ir švarų. Tinka kriauklėms, vonioms, dušo kabinoms ir vandens čiaupams. Valymo metu nesusidaro aštraus kvapo garai. Produktas praturtintas augalinės, ekologiškos kilmės ingredientais. Biologiškai skaidus ir saugus mus supančiai aplinkai. Iš 100% atsinaujinančių šaltinių. Hipoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu. Tinka veganams. Nebandomas su gyvūnais. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

NAUDOJIMAS: purkštuvą pasukti į padėtį „on“. Purkšti 15 cm atstumu ant drėgnų paviršių. Susidariusią standžią putą nuvalyti kempinėle ar drėgna šluoste ir kruopščiai nuskalauti. Po naudojimo nusukti purkštuvą į padėtį „off“.

ĮSPĖJIMAS! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėi produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Cheminė sudėtis: mažiau kaip 5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Kiti komponentai: alkoholis, kvapai.


Žymos: ekologiškas, kalkių, valiklis, winni, 500ml, paviršiams

>