-40% Ekologiškas koncentruotas indų ploviklis GREEN EMOTION 500ml https://medikatus.lt/

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas koncentruotas indų ploviklis GREEN EMOTION 500ml

  • Gamintojas: Green Emotion
  • Prekės kodas: 3543
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.90€
  • 2.34€
  • Be PVM: 1.93€

Ekologiškas koncentruotas indų ploviklis GREEN EMOTION 500ml

Ekologiškas indų ploviklis, skirtas indus plauti rankomis, pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų, gaunamų iš atsinaujinančių išteklių. Ploviklis efektyviai tirpdo riebalus, šalina maisto likučius ir kvapus nuo indų ir stalo įrankių. Nepalieka apnašų ir kalkių nuosėdų. Švelnios sudėties, papildytas eteriniu aliejumi, gaivaus citrinų aromato. Skalbiklis biologiškai skaidus ir saugus aplinkai. Su mažu alergenų kiekiu, neturi įspėjančio pavojaus ženklo etiketėje. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo. Pakuotė 100% perdirbama. Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Įspėjimas: Jei kreipiatės pas gydytoją, turėkite gaminio talpą arba etiketę.

NAUDOJIMAS: nuimkite dangtelį, švelniai paspauskite, kad įlašintumėte 13-15 ml ploviklio į 5 l dubenį šilto vandens. Išskalaukite šaltu arba drungnu vandeniu. Po naudojimo gerai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Efektyviam plovimui nereikia, kad ploviklis gausiai suputotų.

Cheminė sudėtis: mažiau kaip 5%: amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų.  Kiti komponentai: fenoksietanolis, kvapai.

Žymos: Ekologiškas, koncentruotas, indų, ploviklis, GREEN EMOTION 500ml ekologiškas, green, emotion, indams

>