-40% Ekologiškas skalbimo mašinų valiklis Green Emotion 750 ml https://medikatus.lt/

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas skalbimo mašinų valiklis Green Emotion 750 ml

  • Gamintojas: Green Emotion
  • Prekės kodas: 4687
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.80€
  • 4.68€
  • Be PVM: 3.87€

Ekologiškas skalbimo mašinų valiklis GREEN EMOTION 750 ml 

Ekologiškas skalbimo mašinų valiklis pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų, gaunamų iš atsinaujinančių išteklių, skirtas kasdieniniam skalbimo mašinų valymui nuo kalkių ir apnašų susidarančių ant būgno, vamzdelių bei kaitinimo elementų. Valiklis saugo skalbimo mašiną nuo blogų kvapų susidarymo, prailgina jos tarnavimo laiką bei padeda taupyti elektros sąnaudas. Hipoalergiškas ir patikrintas dėl sunkiųjų metalų, kad visos šeimos skalbiniai būtų saugesni. Veiksmingas esant bet kokiai temperatūrai. Su mažu alergenų kiekiu, neturi įspėjančio pavojaus ženklo etiketėje. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo. Pakuotė 100% perdirbama. Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Įspėjimas: Jei kreipiatės pas gydytoją, turėkite gaminio talpą arba etiketę.

NAUDOJIMAS: pilti skalbimo mašinų priežiūros skysčio (vienas pakuotės kamštelis 35 ml) į skalbikliui skirtą skyrių kartu su skalbikliu. Esant minkštam ar vidutinio kietumo vandeniui, naudoti 35 ml valiklio, labai kietam vandeniui naudoti 105 ml valiklio vienam skalbimui. Tinka visų tipų audiniams ir skalbiant bet kokioje pasirinktoje temperatūroje.

Cheminė sudėtis: mažiau kaip 5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Kiti komponentai: kvapai, fenoksietanolis.


Žymos: Ekologiškas, skalbimo, mašinų, valiklis, Green Emotion, 750 ml ekologiškas, green, emotion, buitinė, chemija skalbiniams

>