Apie Mus | Medikatus

Apie Mus - įmonę Medikatus

Mūsų įmonės vertybės tai laiko patikrinta kokybė, patikimumas ir saugumas, inovacijos ir draugiškumas gamtai. Siūlome platų spektrą mūsų kruopščiai atrinkų produktų nuo dermatologinės kosmetikos iki ekologiškų namų puoselėjimo priemonių. Didžiuojamės dirbdami su pasaulyje pripažintais gamintojais: 

  • Dr. Rimpler“ kompanija- dermatologinės kosmetikos pasaulinė lyderė lipidų nano dalelių sektoriuje, kuria revoliucinius produktus stimuliuojančius medžiagų apytaką ir energijos sąnaudas odoje. Įmonė už inovacijas ir mokslinius atradimus kosmetikos srityje penkis kartus apdovanota Pasauliniais Kosmetikos Oskarais.
  • Madel“ kompanija gamina ekologišką buitinę chemiją Winni‘s. Prekės ženklas Winni‘s buvo sukurtas vadovaujantis trimis tvarumo principais, siekiant pasiūlyti visiems mums saugius ir efektyvius, bei itin gerbiančius aplinką ir visą kas gyvą aplinkui mus, produktus. 
  • Cosmofarma“ kompanija kuria ir gamina patentuotus, efektyvius terapinius produktus skirtus ne tik kasdieninei plaukų priežiūrai, bet ir sprendžiant specifines galvos odos problemas tokias kaip plaukų slinkimas, plikimas, dermatitas ar psioriazė.
  • Carbaline“ kompanijos vardas puikiai žinomas daugeliui namų dizaino ir stiliaus profesionalų, o jų produktais prekiaujama keturiuose pasaulio žemynuose. Daugiau nei 40 metų kurti ir tobulinti „Carbaline“ rankų darbo namų kvapai iki šiol išlaiko itališką amatininkų stiliaus dizainą, kokybę, eleganciją ir vertybes.
  • Colora“ kompanija pristato Egipto saulės įdegį suteikiačią deginto molio pudrą Egyptian Glow , užpatenuotą ir gaminamą Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo 1980 m. “Egyptian Earth” originaliu pavadinimu. Pirmąją Egipto saulės įdegio efekto pudrą Amerikos gamintojai sukūrė remdamiesi senovės Egipto ir Didžiosios Karalienės Faraonės Kleopatros grožio puoselėjimo filosofija.

Per 13 darbo metų Lietuvoje mūsų atrinkti produktai jau subūrė didelį savo vartotojų ratą ir užsitarnavo jų pasitikėjimą. Visada stengiamės kuo geriau suprasti kiekvieno pirkėjo poreikius ir pageidavimus, konsultuoti ir patarti iškilus klausimams ne tik prieš perkant, tačiau ir produktų naudojimo metu. Prekių asortimentą nuolat palaikome sandėlyje, tad užsakymus mūsų elektroninėje parduotuvėje suruošiame ir išsiunčiame dar tą pačią dieną.

 

REKVIZITAI: 

UAB MEDIKATUS

Įmonės kodas: 301635564

PVM mokėtojo kodas: LT100003977116

Swedbank

A.s. LT55 7300 0101 0670 8669

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

>