-35% Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms 650ml https://medikatus.lt/

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms 650ml

  • Gamintojas: Green Emotion
  • Prekės kodas: 3819
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.00€
  • 9.10€
  • Be PVM: 7.52€

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms 650ml 

Ekologiškas indaplovių gelis, pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų, gaunamų iš atsinaujinančių išteklių, lengvai ir efektyviai tirpdo riebalus, šalina nešvarumus ir kvapus net ir žemoje temperatūroje. Gelis gaivaus citrinų aromato. Tinka visoms buityje naudojamoms indaplovių rūšims. Gelis skirtas indams kuriuos galima plauti indaplovėse. Nepatartina plauti rankomis dažyto porceliano, indų su aukso ar sidabro dekoracijomis, krištolo. Gelis biologiškai skaidus ir saugus aplinkai. Su mažu alergenų kiekiu, neturi pavojaus įspėjimo žymų etiketėje. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo. Pakuotė 100% perdirbama. Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Įspėjimas: Jei kreipiatės pas gydytoją, turėkite gaminio talpą arba etiketę.

NAUDOJIMAS: nuo indų pašalinkite maisto likučius. Įpilkite ploviklio į ploviklio dalytuvą, pagal rekomenduojamą dozavimą. Uždarykite dalytuvą ir pasirinkite plovimo programą. Trumpiems plovimo ciklams naudokite pusę rekomenduojamo kiekio. Šiek tiek nešvariems indams įpilkite 14ml ploviklio (46 plovimų). Vidutiniškai nešvariems indams įpilkite 17ml ploviklio (38 plovimai). Labai nešvariems indams įpilkite 20ml ploviklio (32 plovimai). 

Cheminė sudėtis: mažiau kaip 5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, polikarbonatų. Kiti komponentai: fermentai, kvapai, fenoksietanolis.

Žymos: Ekologiškas, indų, plovimo, gelis, indaplovėms, 650ml, green, emotion ekologiškas, indams

>