-40% Ekologiškas indų skalavimo skystis indaplovėms GREEN EMOTION 500ml

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas indų skalavimo skystis indaplovėms GREEN EMOTION 500ml

  • Gamintojas: Green Emotion
  • Prekės kodas: 4601
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.60€
  • 3.36€
  • Be PVM: 2.78€

Ekologiškas indų skalavimo skystis indaplovėms GREEN EMOTION 500ml

Ekologiškas indų skalavimo skystis indaplovėms pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų, gaunamų iš atsinaujinančių išteklių. Indų skalavimo skystis suteikia indams spindesio, nepalieka apnašų ir kalkių nuosėdų. Efektyviai tirpdo riebalus, šalina nešvarumus ir kvapus net ir žemoje temperatūroje. Palengvina džiovinimą. Hipoalerginis, neturi įspėjančio pavojaus ženklo etiketėje. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo. Pakuotė 100% perdirbama. Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Įspėjimas: Jei kreipiatės pas gydytoją, turėkite gaminio talpą arba etiketę. Ekologiška maišelio versija sumažina plastiko naudojimą iki 50%, palyginti su buteliu bei sumažina atliekų kiekį iki 80%. Skirtas plovimui indaplovėse pritaikytiems indams. Negalima plauti sidabrinių, krištolinių ir dekoruotų indų bei įrankių. Pakuotė perdirbama.

NAUDOJIMAS: pripildyti plovimo skysčiu tam skirtą skyrelį indaplovėse. Reguliariai papildyti prieš kiekvieną plovimą. Skyrelį periodiškai papildykite.

Cheminė sudėtis: mažiau kaip 5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Kiti komponentai: kvapai.

Žymos: Ekologiškas indų skalavimo skystis indaplovėms GREEN EMOTION 500ml ekologiškas, green, emotion, indams

>