Veido kremai


Dr. Rimpler veido kremai praturtinti Q10 fermentais, nanostruktorizuotais lipidais, natūraliais veikliaisiais ir biotechnologiju būdu sukurtais saugiais komponentais, atgaivina ilgalaikio streso paveiktą odą, slopina uždegimus ir niežėjimą, padeda odai greitai ir efektyviai įsisavinti drėgmę. Dermatologai rekomenduoja: Dr. Rimpler kosmetikos kremai malšina net ir ūmų odos raudonavimą, perštėjimą, jautrumą ar alergines reakcijas. 

Isabelle Lancray veido odos kremai, Nano technologijų ir mažo dydžio peptidų panaudojimo dėka, suteikia odai energijos ir stimuliuoja kūno natūraliąsias funkcijas, atpalaiduoja veido mimikos raumenų spazmus, grąžina jaunatvišką ir skaisčią išvaizdą, didina ląstelių metabolizmą, šalina toksinus.

Pasitelkdami veido odos kaukes ir serumus, juos derindami su kremais, maišydami ir eksperimentuodami pasieksime puikių rezultatų kasdieninėje odos priežiūroje. 

Kosmetologėm siūloma kurti procedūras indivualiai parenkant profesionalius produktus iš kremų, serumų ir kaukių linijų, atsižvelgiant į kiekvieno kliento odos būklę.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
>