Veido priežiūra
Dr. Rimpler prekės ženklą 1987 metais sukūrė Hanoverio medicinos profesoriaus Dr. Manfred Rimpler ir jo žmona Anita Rimpler. Vėliau prisidėjus chemikui farmakologui Christian Rimpler, kompanija pradėjo gaminti kosmetiką farmacijos standartų principu, siekdama įgyvendinti įdėjas kaip efektyviau spręsti pažeistos odos problemas.


1997 metais prie Dr. Rimpler įmonės buvo prijungtas vienas iš seniausių pasaulyje prancūziškų profesionalios kosmetikos prekinių ženklų Isabele Lancray Paris. Susijungus dviem skirtingam filosofijom ir tradicijom pavyko suvienyti prancūziškos kosmetikos eleganciją ir prestižą su vokiškos mokslinės inžinerijos ir nanotechnologijų sritimi.


1998 metais įmonė tapo lyderė pasaulyje lipidų Nanodalelių sektoriuje. Buvo pradėti gaminti revoliuciniai nano dalelių produktai skirti stimuliuoti medžiagų apytaką ir energijos sąnaudas odoje, Produktai efektyviai mažinantys odos senėjimo procesus, padedantys be hormonų pagalbos įveikti psioriazės ir dermatitų paveiktą odą bei produktai suteikiantys efektyvią apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio.


Įmonė už inovacijas ir mokslinius atradimus kosmetikos srityje penkis kartus apdovanota Pasauliniais Kosmetikos Oskarais. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
>