-35% Dėmių valymo putos audiniams 150ml BERGEN https://medikatus.lt/

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Dėmių valymo putos audiniams 150ml BERGEN

  • Gamintojas: BERGEN
  • Prekės kodas: 362
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.50€
  • 2.93€
  • Be PVM: 2.42€
Šis produktas turi minimalų kiekį 30

Dėmių valymo putos audiniams 150ml BERGEN  

Putos praturtintos specialiais mikronizuotais tirpikliais, užtikrina efektyvų net ir "sausą" valymo rezultatą, garantuojantį tą patį poveikį kaip ir cheminis valymas. Putos efektyviai ir lengvai šalina tekstilės dėmes,  ypač neatidėliotinose situacijose, kai negalime naudoti vandens. Tik du paprasti žingsniai, kad greitai pašalintume dėmę: purškiame putų ir valome šepetėliu ar kempinėle.  Putos sausu valymu tinka dėmėms, tokioms kaip rašalo, sriubos, degalų, batų blizgo, aliejaus, pomidorų, vaisių sulčių, padažo, makiažo liekanų, jogurto. Putos naudojamas kartu su šiltu vandeniu ir muilu šalina dėmes, tokias kaip kiaušinių, alus, šokolado, žolės, ledų, pieno, alkoholio, medaus, grietinėlės ir prakaito. Efektui sustiprinti,  po dėmių valymo drabužius galima skalbti su skalbikliu. Netinka kailiui, zomšai ir audinių blizgiems paviršiams. 100% perdirbta ir perdirbama pakuotė. Sudėtis: Daugiau nei 30% alifatinių angliavandenilių.

Naudojimas: Prieš naudojimą suplakite. Purkškite 15- 20 cm atstumu tiesiai ant norimo valyti paviršiaus. Palikite išdžiūti, tada nuvalykite. Prieš naudojimą visada patikrinti spalvos patvarumą nepastebimoje drabužio vietoje.

ATSARGIAI! H222 Labai degus aerozolis. H229 Slėginė talpykla: Kaitinant gali sprogti. H319 Sukelia stiprų akių dirginimą. H314+ H318 Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. EUH066 Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą. P210 Laikyti atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. P251 Nedurti ir nedeginti, net ir panaudojus. P410+P412 Saugoti nuo saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50°C / 122°F temperatūroje. P102 Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. P211 Nepurkšti ant atviros liepsnos ar kito uždegimo šaltinio. P101 Jei reikalinga medicininė konsultacija, po ranka turėti produkto pakuotę arba etiketę. P305+P351+P338 Patekus į akis: Kelias minutes gerai skalauti. Išimti akių lęšius, jei tai padaryti lengva. Tęsti skalavimą.H336 Gali sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą. H411 ​​Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Pagaminta Italijoje. Gamintojas istorinė Italijos įmonė Bergen, įkurta 1969 m., siūlanti platų asmeninei ir namų priežiūrai skirtų produktų asortimentą.

Žymos: Dėmių, valymo, putos, audiniams, 150ml, BERGEN dėmių, bergen, paviršiams skalbiniams specialios, priemonės

>