Namų kvapai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Paskelbė medikatus 2021/08/12 0 Komentarai

Namų kvapai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

Namų kvapas tai ne tik išskirtinis dekoro elementas, bet ir tam tikras individualus namų puoselėjimo elementas, kuriantis savitą namų jaukumo jausmą. Carbaline namų kvapai priklausomai nuo talpos dydžio išsilaiko nuo 30 iki 90 dienų. Besirenkant namų kvapą svarbu numatyti vietą kurioje jis “gyvens”. Juk  kvapai gyvi, jie skleidžia savitą energetiką, ramina, hormonizuoja, kelia darbingumą.

 

Kvapai prieškambariui:

 

 

Prieškambaris tai namų vieta daranti pirmąjį įspūdį tiek svečiui, tiek ir namų šeimininkui. Vos įžengus pro duris svetingą jausmą kuria kvapai turintys natų tokių, kaip kedras, oud, pačiulis ar net oda. Švelniai šilti kvapai padeda pasikrauti energijos ir atpalaiduoja protą.
 
Santalmedis - https://medikatus.lt/namu-kvapas-sandalwood-carbaline-100ml
 
Raudonas vynas - https://medikatus.lt/namu-kvapas-red-wine-carbaline-100ml
 
 

Kvapai virtuvei: 

Virtuvė tai vieta, kurioje nuolat maišosi aromatai. Virtuvės zonai ypač tinka citrusinių vaisių natos, tokios kaip bergamotė, citrina, apelsinas ar prieskoninių augalų natos. Savo gaivumo dėka jos padeda išvalyti nemalonius kvapus, atgaivina orą.

 

 

Kvapai svetainei:

 

Svetainės zonai patartina kvapus rinktis atsižvelgiant į metų sezoną bei interjero stilių. Labiausiai tinkantys bei kuriantys savitą "prieskonį" yra rytietiški, pikantiški, medienos, santalo ar gėlių aromatai. Jie padeda sukurti savitą atmosferą, atsipalaiduoti žiūrint mėgstamą serialą. Minimalistiniam interjerui - lengvi ar gėlių kvapai, tradiciniam klasikiniam dekoravimui – medienos ar rytietiškas kvapas.
 
Oud - https://medikatus.lt/namu-kvapas-red-wine-carbaline-100ml
Figa - https://medikatus.lt/namu-kvapas-fig-carbaline-100ml
 

 

Kvapai voniai:

Vonios zona turbūt kiekvienam iš mūsų siejasi su atsipalaidavimu. Tinkamiausi kvapai - gaivūs jūrinio aromato, eukalipto, šalavijo. Jie padeda pamiršti dienos nuovargį, pasijusti lengvais ir nerūpestingais.Vonios kambario kvapo savitumui išlaikyti galima rinktis ir visų pamėgtas vaisines natas - abrikosus, figas ar persikus. 
 
Lotusas - https://medikatus.lt/namu-kvapas-lotus-carbaline-50ml
Alpinis vėjas - https://medikatus.lt/namu-kvapas-alpine-breeze-carbaline-250ml
 
 
Kvapai miegamojo kambariui:

Miegamojo zona - tikroji ramybės, komforto oazė. Tad miegamojo kambariui puikiai tinka atpalaiduojantys, stresą ir nerimą mažinantys kvapai.
 
Levanda - https://medikatus.lt/namu-kvapas-lavender-carbaline-100ml
Prieskonis - https://medikatus.lt/namu-kvapas-spice-carbaline-50ml
 
 
Kvapai darbo kambariui: 
 
Darbo kambarys tapo privaloma vieta namuose, kurią pradėjome ypač vertinti karantino metu. Šiai zonai tinka kvapai didinantys produktyvumą, prikaustantys dėmesį. Jie praturtinti kardamono prieskoniais, pačiuliais ar vetiverijos natomis. 
 
Santalmedis - https://medikatus.lt/namu-kvapas-sandalwood-carbaline-50ml
Imbieras - https://medikatus.lt/namu-kvapas-ginger-carbaline-50ml

Palikite komentarą

>