Namų kvapas Lavender Carbaline 100ml https://medikatus.lt

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Namų kvapas Lavender Carbaline 100ml

  • Gamintojas: Carbaline
  • Prekės kodas: 2503-Lavender
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Talpa: 100 ml
  • 20.00€
  • Be PVM: 16.53€

Namų kvapas Carbaline Lavender 100ml

·         Viršutinės (pradinės) natos – Balsamiko žolė

·         Vidurinės (širdies) natos –  Levanda, Muskuso medis

·         Bazinės (baigiamosios) natos – Guaiaco medis

Emocijos: Emocijų balansas, padeda atstatyti nemigą, ramybė

Lavander tai  kai Provanso levanda susimaišo su balzamiko žolelėmis ir Peru tradiciniu medžiu sukuriam namams švelnumo ir stabilumo balansą. 

Prabangus ir elegantiškas, skaidraus stiklo, namų kvapų difuzorius su mediniu kamšteliu ir bambuko lazdelėmis, papuoš jūsų pasirinktą erdvę bei pripildys jausmus žadinančiais bei paslaptimi dvelkiančiais aromatais.

Carbaline Italijos įmonė, kuri gyvuoja jau daugiau kaip 40 metų garsėjanti kaip ekspertai namų kvapų gamyboje. Carbaline naudoja tik aukščiausios kokybės ir organiškus produktus, atkreipdami dėmesį net į smulkiausias detales, kurie leidžia sukurti ir atskleisti Italijos vertę visame pasaulyje. Šiuolaikiškas mąstymas ir technologijos susipynusios su Itališkomis tradicijomis užtikrina kiekvieno produkto elegantiškumą, funkcionalumą. Carbaline asortimentas toks platus, kad kiekvienas atras savo skoniui tinkamą kvapą.

Naudojimas: Atsukti medinį difuzorių. Nuimti apsauginį dangtelį. Užsukti medinį difuzorių. Sumerkti bambuko lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti).

Žymos: namų, kvapas, lavender, carbaline, 100ml, kvapai

>