Ekologiškas koncentruotas skalbiklis Levanda Green Emotion 750ml https://medikatus.lt/

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas koncentruotas skalbiklis Levanda Green Emotion 750ml

  • Gamintojas: Green Emotion
  • Prekės kodas: 3536
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.90€
  • Be PVM: 6.53€

Ekologiškas koncentruotas skalbiklis Levanda Green Emotion 750ml

Ekologiškas koncentruotas skalbiklis pagamintas iš augalinės kilmės žaliavų, gaunamų iš atsinaujinančių išteklių, skalbia visų tipų baltus ir spalvotus audinius, šalina dėmes net ir žemoje temperatūroje. Tinka skalbti ir rankomis. Apsaugo audinius nuo blukimo, nekenkia jų kokybei. Subtilaus aromato, papildytas levandų eteriniu aliejumi. Tinka visos šeimos skalbiniams. Skalbiklis biologiškai skaidus ir saugus aplinkai. Su mažu alergenų kiekiu, neturi įspėjančio pavojaus ženklo etiketėje. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo. Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Įspėjimas: Jei kreipiatės pas gydytoją, turėkite gaminio talpą arba etiketę.

Naudojimas: naudoti priklausomai nuo drabužių nešvarumo ir vandens kietumo. Nepilti tiesiai ant audinių. Visuomet atsižvelgti į temperatūrą ir skalbimo programą, nurodytą drabužio etiketėje. Rekomenduojamas skalbiklio kiekis 4,5 kg sausų skalbinių: Minkštas vanduo - Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 35ml- Labai užterštiems skalbiniams 60ml. Vidutiniškai minkštas vanduo- Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 35ml- Labai užterštiems skalbiniams 70ml. Kietas vanduo- Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 50ml- Labai užterštiems skalbiniams 90 ml. Plaunant rankomis 10 l vandens- 35 ml. 

Žymos: Ekologiškas, koncentruotas, skalbiklis, Levanda, Green Emotion 750ml ekologiškas, levanda, green, emotion, skalbiniams

>