New Dviejų fazių skalbimo kapsulės SCALA 25gr (15 SKALBIMŲ)  https://medikatus.lt/

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Dviejų fazių skalbimo kapsulės SCALA 25gr (15 SKALBIMŲ)  

  • Gamintojas: SCALA
  • Prekės kodas: 4977
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 16.50€
  • Be PVM: 13.64€
Šis produktas turi minimalų kiekį 10

Dviejų fazių skalbimo kapsulės SCALA 25gr (15 SKALBIMŲ)  

Dvi galios vienoje skalbimo kapsulėje: suteikia skalbiniams nepriekaištingą švarą bei apsaugo skalbimo mašiną nuo kalkių nuosėdų.  Suteikia skalbiniams ilgalaikį šviežumą ir kovoja su dėmėmis. Pušies, mėtų ir nuostabių gėlių natos atsiskleidžia vos atidarius skalbimo mašinos dureles. Tinka baltiems ir spalvotiems visos šeimos skalbiniams. Sukurta pagal tvarios gamybos principus ir ekotechnologijas, tausojant aplinką.

Naudojimas: įdėti vieną kapsulę į skalbimo mašinos būgną kartu su skalbiniais. Viena kapsulė – 1 plovimo ciklas. Esant dideliam skalbinių užterštumui, įdėti 2 kapsules. Norint užtikrinti visišką kapsulės plėvelės tirpumą, rekomenduojamas ilgesnis skalbimo ciklas. Sudėtis: 15-30% anijoninių ir nejojinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų,  5-15% muilo, <5% polikarboksilatų, fosfonatų. Kiti komponentai: fermentai, balikliai, kvepalai (Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha- Isomethyl lonone).

Atsargiai! Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Prarijus: išskalauti burną.  Nedelsiant skambinti į kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą iš pilti (išmesti) pagal nacionalinius reikalavimus. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Apsinuodijimų kontrolės ir info biuro tel. (8-5) 2362052.

Žymos: Dviejų, fazių, skalbimo, kapsulės, SCALA 25gr, (15 SKALBIMŲ)   dviejų, scala, skalbimŲ)  , skalbiniams

>