Ekologiškos švaros prekės

Paskelbė medikatus 2019/07/11 0 Komentarai

Švaros prekės tampriai susijusios su mūsų kasdieniniu gyvenimu, buitimi ir laisvalaikiu. Labai svarbu kokia mūsų aplinka, ką valgome ar ką mes vartojame.  Kasdien švaros prekės mus supa tiek namuose, tiek ir darbe. Švaros prekes skirstome pagal jų paskirtį: švaros prekės- skalbimui, švaros prekės- indų plovimui, švaros prekės- paviršių valymui. Ir vis dažniau renkamės švaros prekes ekologiškas, tausojančias aplinką ir mūsų sveikatą. Italijoje gaminamos ekologiškos švaros prekės Winni‘s yra veiksmingos, kokybiškos, saugios, nekenksmingos aplinkai.

Plačiau pakalbėkime apie ekologiškas švaros prekes skalbiniams ir švaros prekes indų plovimui.

Skalbimo milteliai, skystas skalbiklis, skalbimo kapsulės kaip pasirinkti sau tinkamiausius? Drabužiai lyg antroji mūsų oda, todėl labai svarbu tinkamai rūpintis jų švara. Ekologiški Winni‘s skalbimo milteliai ar skysti skalbikliai lengvai šalina nešvarumus bei dėmes, švelniai skalbia šviesius ir spalvotus audinius net ir žemoje temperatūroje. Winni‘s skalbimo milteliai, skysti skalbikliai ir minkštikliai, praturtinti augalinės kilmės aktyviaisiais plovikliais ir fermentais, nedirgina odos, tinka alergiškiems žmonėms ir mažiems vaikams. Winni‘s skalbimo milteliai,  skysti skalbikliai ir minkštikliai tinka veganams, nes savo sudėtyje neturi gyvūlinės kilmės komponentų. Winni‘s skalbimo priemonės koncentruotos, todėl naudojasi labai taupiai ir racionaliai.

Ar turite savo pamėgtą indų ploviklį pateisinantį jūsų šeimos poreikius? Indų ploviklių kokybė vertinama pagal tris kriterijus: kaip gerai produktas plauna ar jis nekenkia vartotojo sveikatai ir ar saugus aplinkai. Winni‘s švaros prekės indų plovimui dermatologų testuotos, tinka alergiškiems žmonėms. Indų ploviklių sudėtyje esantys augalinės kilmės aktyvieji komponentai bei fermentai yra palankūs aplinkai, biologiškai suskaidomi. Svarbu ne tik pats ploviklis, bet ir kaip jis naudojamas. Patartina koncentruoto indų ploviklio itin mažą kiekį pilti tik ant kempinės, o indus gausiai nuskalauti vandeniu. 

Kiekvienas prisidėkime prie bendro gamtos tausojimo ir švarinimo. Sakykime didelį NE plastikiniams maišeliams. Naudokime greitai suyrančius ar medžiaginius maišelius. Tausokime vandenį bei energiją. Saugokime gamtą savo vaikams.

Palikite komentarą

>