Išeitis nuo plaukų slinkimo jau čia!

Paskelbė medikatus 2019/07/11 0 Komentarai

Natūrali moters puošmena- gražūs plaukai. Stengiamės, kad plaukai natūraliai blizgėtų ir žvilgėtų, lengvai kristų, nesiveltų... Ir svarbiausiai neslinktų! Priemonių nuo plaukų slinkimo daug. Bet kaip išsirinkti kokybiškas, saugias ir veiksmingas. Nuo senovės žmonės naudojo įvairius žolinius nuovirus, ekstraktus, kiaušinio trynius bei aliejus nuo plaukų slinkimo. Šių laikų priemonės nuo plaukų slinkimo sukurtos biotechnologiniu būdu ar panaudojant mažos molekulinės masės, didelės skvarbos natūralias medžiagas.

Natūralus plaukų slinkimas vyksta kasdien. Atitinkamas plaukų gyvavimo ciklas keičiasi, vieni plaukai krenta, o jų vietoje auga kiti. Bet kartais plaukai slenka stipriau nei turėtų. Dažniausiai plaukai retėja viršugalvyje, smilkinių ir kaktinėje skalpo dalyje. Įtakos plaukų slinkimui gali turėti netinkama mityba, stresas, greitas gyvenimo tempas, tiesioginės saulės kaitra, medikamentai ar harmonų kaita. Vienas iš primytiviausių būtų pasitikrinti plaukų slinkimo aktyvumą- natūraliu plaukų traukimo metodu. Jei saujoje liko daugiau plaukų nei įprasai, reikia  imtis būtinų priemonių plaukų slinkimo šalinimui.

Italų kompanija „Cosmofarma“ kuria ir gamina plaukų priežiūros priemones daugiau nei 55 metus. Efektyvūs, patikimi bei klientų lūkesčius pateisinantys produktai skirti kasdieninei plaukų priežiūrai bei produktai sprendžiantys specifines galvos odos problemas. Tai patentuotos priemonės nuo plaukų slinkimo bei plikimo, priemonės dermatitinei ir psioriazinei galvos odai. Šampūnai, kaukės, balzamai, serumai, aliejai puoselėja, maitina, kondicionuoja, užlygina plauko paviršių bei suteikia plaukams sveiko žvilgesio. Produktai praturtinti natūraliaisiais aliejais, vitaminais, keratinu bei proteinu veikia kaip antioksidantai, saugo, tausoja ir minkština plaukus.

Ypač efektyvūs ir laiko patikrinti serumai nuo plaukų slinkimo ir plikimo jau pelnė mūsų klientų pasitikėjimą. Naujuoju „Trichological“ metodu sukurtas ROYAL PLACENTA serumas nuo plaukų slinkimo, praturtintas augaline placenta, veiksmingai stabdo plaukų slinkimą bei skatina plaukų augimą. Plaukų plikimą ir retėjimą stabdantis serumas REVIVEXIL, praturtintas efektyvuoju naujos kartos komponentu Revivexiliu (Aminexilio pakaitalu), vitaminais ir veikliaisiais augaliniais aliejais stabdo plaukų slinkimą ir retėjimą, pagreitina ir skatina plaukų augimą bei didina plaukų tankį. Stabdo dėl harmonų pusiausvyros sutrikimo, medikamentų naudojimo, streso, ar po gimdymo atsiradusį stiprų plaukų slinkimą ir plikimą. Serumas REVIVEXIL aktyvina plauko folikulo darbą, prailgina jo gyvavimo laikotarpį bei apsaugo nuo randėjimo ir susitraukimo.

Efektyviai naudojamos „Cosmofarma“ plaukų priežiūros priemonės ne tik leidžia stabilizuoti plaukų slinkimą ir atstatyti jų būklę, bet ir pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Palikite komentarą

>