Pudra - biri ar kompaktinė?

Paskelbė medikatus 2019/07/25 0 Komentarai

Pirma mintis ateinanti į galvą išgirdus žodį „pudra“ man susijusi su renesanso laikų Prancūzija. Liudviko XVI rūmuose visos damos vaikščiojo pūstomis suknelėmis, aukštomis šukuosenomis ir perukais. Perukus barstydavo pudra, puošė kaspinais. Pudra balindavo ir veidus. Meniškai dažytis veidą turėjo mokėti kiekviena aukštuomenės dama.

Moterys visais laikais ypatingai didelį dėmesį skyrė savo išvaizdai. Šiuolaikinė pudra tiek savo sudėtimi tiek ir jos naudojimo kultūra labai skiriasi nuo renesanso laikų. Mes perkame kompaktinę, birią, saulės įdegį suteikiančią ar kreminę pudrą priklausomai nuo savo veido odos tipo, odos atspalvio ar amžiaus. Vienokią pudrą renkamės kiekvienai dienai, kitokią ypatingom progom ar vakarui.

Kreminė pudra skirta stipriau maskuoti raukšleles, odos nelygumus, kapiliarus ar spuogelius. Kokybiška pudra neturėtų subėgti į raukšleles, dar labiau išrykškindama odos nelygumus. Ji tolygiai dengiasi ant odos, nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti. Tai tarsi antra oda, padedanti jaukiai jaustis ir puikiai atrodyti visą dieną. Belieka pasirinkti tik tinkamą pudros atspalvį.

Kompaktinė pudra suteikia odai matinį efektą. Ji puikiai tinka tiek šaltuoju, tiek ir šiltuoju metų laiku. Jei oda sausa kompaktinę pudrą patartina tepti ant makiažo pagrindo.Pudra odą švelniai glotnins. Jei veido oda riebi, pudra tepama ant švarios nusausintos odos. Kompakinė pudra padengdama odą plonu sluoksniu mažins riebios odos blizgėjimą. Dieninės pudros atspalvis turi derėti su natūralia jūsų odos spalva.

Pudrą suteikiančią saulės įdegį, naudojame kasdien paryškindami veido ovalą ar skruostikaulius. Pudros pagalba suteiksime odai švelnų viduržemio jūros įdegio atspalvį.

Tobulas dieninis makiažas kaip sako prancūzai: Pasidažiusi, bet nesimato, kad pasidažiusi!

 

Palikite komentarą

>