Argano aliejus plaukams

Paskelbė medikatus 2019/07/25 0 Komentarai

Argano aliejus kilęs iš Maroko pievakariuose augančių arganų medžių riešutų. Vietinės Maroko berberių genčių moterys argano aliejų šimtmečiais naudojo savo grožio ritualams. Argano aliejus apsaugodavo ir puoselėdavo odą ir plaukus  nuo atšiaurių dykumos sąlygų. Argano aliejus turintis nepakeičiamų riebalų rūgščių garsėja savo antioksidantinėmis savybėmis. Tradicinis Maroko argano aliejus buvo ir yra gaminamas mažuose bendruomenėse, rankiniu būdu. Argano riešutai renkami ir aliejus spaudžiamas rankomis šalto spaudimo būdu. Barberių moterys užtrunka tris dienas, kol pagamina vieną litrą aliejaus.

Šiais laikais argano aliejus gaminamas naudojant šiuolaikinę įrangą išsaugant aliejaus vientisumą ir kokybę. Prabangus ir jaudinantis argano aliejus bekvapis, todėl puikiai tinka tiek odos, tiek ir plaukų puoselėjimui.

Italų kompanija „Cosmofarma“ kuria ir gamina plaukų priežiūros priemones daugiau nei 55 metus. Efektyvūs, patikimi bei klientų lūkesčius pateisinantys produktai skirti kasdieninei plaukų priežiūrai.

„Cosmofarma“  sukurti Plaukų šampūnai ir kaukės ARGAN praturinti argano aliejumi, vaistinio asiūklio ekstraktais ir nepakeičiamomis Omega-3 riebalų rūgštimis atstato plauko struktūrą ir giliai drėkina. Stimuliuoja plauko svogūnėlio maitinimą ir skatina plaukų augimą. Plaukų kaukės su arganu ARGAN suteikia plaukams spindesio ir lankstumo, lengvina iššukavimą ir šukuosenos formavimą.

Argano aliejus AGRAN OIL stiprina ir drėkina plaukus nuo šaknų iki galiukų. Lengvai skverbdamasis į plaukų poras bei šaknis, plaukų aliejus AGRAN OIL skatina plaukų augimą, stiprina jų elastingumą ir atstato bei išlaiko natūralų jų spindesį. Lengvos konsistencijos plaukų aliejus AGRAN OIL neapsunkina ir neriebina plaukų, apsaugo nuo žalingo aplinkos ir saulės spindulių poveikio bei jūros druskų, suteikia plaukams blizgesio. Argano aliejus tinka visų tipų, tačiau ypatingai naudingas išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams. Argano aliejus plaukams gali būti naudojamas 2 būdais: 1-Būdas skirtas itin išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams. Prieš plovimą plaukus ištepti plaukų aliejumi ir palikti veikti 20-30 min. Plovimui naudoti tos pačios linijos ARGAN šampūną. Derinti su ARGAN plaukų kauke. 2- Būdas tinka kasdieniniam naudojimui. Nedidelį kiekį aliejaus AGRAN OIL tepti ant drėgnų ar sausų plaukų galiukų. Tolygiai paskirstyti ir palikti veikti. Nenuplauti.

Plaukų priežiūros produktai su argano aliejumi ARGAN tausoja plaukus ir nedirgina galvos odos.

Palikite komentarą

>