Veido serumai ir kaukės


Dr. Rimpler veido kaukės ir serumai sukurti padėti spuoguotai, riebiai, dermatitinei ir alergiškai, išsausejusiai bei senstančiai odai, praturtinti Q10 fermentais, nanostruktorizuotais lipidais, nano sidabru (alternatyva hormoniniams preparatams), natūraliais veikliaisiais komponentais, stabilizuoja ir stiprina odos paviršiaus kapiliarų sistemą, mažina odos paraudimus, slopina sudirgimus ir uždegimus, stangrina ir giliai drėkina. 

Isabelle Lancray veido kaukės ir serumai skirti puoselėti ir jauninti senstančią odą. Kaukės ir serumai praturtinti liposomomis, biopeptidais, hialuronine rūgštimi, vitaminais bei naujos kartos veikliųjų komponentų kompleksu stiprina odos imuninę sistemą, šalina toksinus, stabilizuoja odos gyvybines funkcijas ir suteikia galimybę aplenkti laiką, užkertant kelią odos senėjimui. 

Pasitelkdami veido odos kaukes ir serumus, juos derindami su kremais, maišydami ir eksperimentuodami pasieksime puikių rezultatų kasdieninėje odos priežiūroje. 

Kosmetologėm siūloma kurti procedūras indivualiai parenkant profesionalius produktus iš kremų, serumų ir kaukių linijų, atsižvelgiant į kiekvieno kliento odos būklę.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
>