Namų kvapo Vervain & Vanilla Carbaline 1000ml papildymas

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Namų kvapo Vervain & Vanilla Carbaline 1000ml papildymas

  • Gamintojas: Carbaline
  • Prekės kodas: 2269VANILE
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 69.00€
  • Be PVM: 57.02€

Namų kvapo Carbaline Vervain - Vanilla 1000ml papildymas

·         Viršutinės (pradinės) natos – Migdolas, Citrinmedis, Verbena, Sevilijos apelsinas

·         Vidurinės (širdies) natos –  Kokosas, Persiko gėlė

·         Bazinės (baigiamosios) natos – Tabakas, Vanilė

Emocijos: Elegancija, ramybė, šiluma, savitas charakteris

Vervain & Vanilla - Citruso aromatas ir verbena susitinka su saldžiu gėlių aromatu, viską apgaubiant subtiliu vanilės dvelksmu. Jūsų namai pakvips elegancija ir prabangia gaiva.

Prabangus ir elegantiškas, skaidraus stiklo, namų kvapų difuzorius su mediniu kamšteliu ir bambuko lazdelėmis, papuoš jūsų pasirinktą erdvę bei pripildys jausmus žadinančiais bei paslaptimi dvelkiančiais aromatais.

Carbaline Italijos įmonė, kuri gyvuoja jau daugiau kaip 40 metų garsėjanti kaip ekspertai namų kvapų gamyboje. Carbaline naudoja tik aukščiausios kokybės ir organiškus produktus, atkreipdami dėmesį net į smulkiausias detales, kurie leidžia sukurti ir atskleisti Italijos vertę visame pasaulyje. Šiuolaikiškas mąstymas ir technologijos susipynusios su Itališkomis tradicijomis užtikrina kiekvieno produkto elegantiškumą, funkcionalumą. Carbaline asortimentas toks platus, kad kiekvienas atras savo skoniui tinkamą kvapą.

Naudojimas: Atsukti kamštelį. Kvapą perpilti į difuzoriu, sumerkti bambuko lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti).

>