Dantų šepetėlis su sidabro jonais (oranžinis)

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Dantų šepetėlis su sidabro jonais (oranžinis)

  • Gamintojas: Medikatus
  • Prekės kodas: SIDABRAS1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.00€
  • Be PVM: 3.31€

Dantų šepetėlio šereliai padengti sidabro jonais, kurie pasižymi antibakteriniu poveikiu, sunaikina iki 99,9% bakterijų. Nedidelė aptakios formos, lanksti ir siaurėjanti dantų šepetėlio galvutė bei dvigubo ilgio šereliai efektyviai išvalo ne tik lengvai, bet ir sunkiai pasiekiamas vietas, taip pat ir tarpdančius. lgesni šereliai lengvai pašalina maistą iš tarpdančių, o trumpesni gerai nuvalo dantų paviršių ir lengvai masažuoja dantenas. Šerelių diametras, tankumas ir kiekis parinkti taip, kad prailgintų naudojimo laiką ir užtikrintų tinkamą minkštumą. Patogi dantų šepetėlio rankenėlė yra ergonomiškos formos ir užtikrina valymo malonumą. Šepetėlis ilgą laiką išlieka švarus ir tinkamas naudoti.

Dental Care Nitens dantų šepetėliai sertifikuoti FDA (JAV maisto ir vaistų administracijos tarnyba).

SAVYBĖS:

· Dviguba šerelių struktūra - dantų šepetėlio galvutė sudaryta iš dvigubo ilgio šerelių: plonų ilgesnių ir normalių šerelių optimaliu santykiu. Ilgi ploni šereliai imituoja valymą dantų siūlu, todėl gerai pašalina apnašas tarpdančiuose ir po dantenomis, o trumpesni valo dantų paviršių ir lengvai masažuoja dantenas.

· Užapvalinti šerelių galiukai – moksliškai įrodyta, kad užapvalinti šerelių galiukai apsaugo burnos minkštuosius audinius nuo įbrėžimų ir sužeidimų, todėl šiuos dantų šepetėlius noriai renkasi pirkėjai turintys jautrias dantenas ir dantų emalį.

· Nedidelė šepetėlio galvutė - kad dantų šepetėlis lengvai valytų galinius sunkiai pasiekiamus dantis, padarėme mažesnę aptakios formos lanksčią dantų šepetėlio galvutę.

· Tarnauja iki 6 mėnesių - dėka tinkamo šerelių kiekio, tankumo, diametro bei antibakterinių savybių dėka Nitens dantų šepetėliai tarnauja žymiai ilgiau – net iki 6 mėnesių

>