Kvapnioji žvakė Vaniglia Caramellata Carbaline 90g

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Kvapnioji žvakė Vaniglia Caramellata Carbaline 90g

  • Gamintojas: Carbaline
  • Prekės kodas: 8501-CAMELIA & GRAPEFRUIT
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.00€
  • Be PVM: 9.92€

Emocijos: Atsipalaidavimas ir emocijų harmonija, gera nuotaika, šiluma, gera nuotaika.

Kvapniosios žvakės gaminamos tik iš Europoje pagaminto vaško. Aukštos kokybės ir prabangaus dizaino Carbaline žvakės  Jūsų namuose sukurs jaukumo, ramybės ir elegancijos pojūtį, privers atsipalaiduoti ir pamiršti kasdieninius rūpesčius. Rankų darbo žvakės užtikrina kokybę ir išskirtinumą su kiekviena žvake.

Carbaline Italijos įmonė, kuri gyvuoja jau daugiau kaip 40 metų garsėjanti kaip ekspertai namų kvapų gamyboje. Carbaline naudoja tik aukščiausios kokybės ir organiškus produktus, atkreipdami dėmesį net į smulkiausias detales, kurie leidžia sukurti ir atskleisti Italijos vertę visame pasaulyje. Šiuolaikiškas mąstymas ir technologijos susipynusios su Itališkomis tradicijomis užtikrina kiekvieno produkto elegantiškumą, funkcionalumą. Carbaline asortimentas toks platus, kad kiekvienas atras savo skoniui tinkamą kvapą.

Naudojimas: Uždekite degtuką, pridėkite prie žvakės. Laikykite vaikus ir gyvūnus toliau nuo žvakės liepsnos. Žvakę laikykite toliau nuo lengvai užsidegančių ir degių medžiagų bei paviršių. 

>