-35% Ekologiškas skalbiklis vaikų drabužiams WINNI'S su Aleppo muilu 750ml

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas skalbiklis vaikų drabužiams WINNI'S su Aleppo muilu 750ml

  • Gamintojas: Winni's
  • Prekės kodas: 34380
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 6.20€
  • 4.00€
  • Be PVM: 3.31€
  • Perkant:
  • 2 arba daugiau 5.89€/vnt
  • 5 arba daugiau 5.58€/vnt
  • 16 arba daugiau 4.96€/vnt

Ekologiškas skalbiklis vaikų drabužiams WINNI'S su Aleppo muilu 750ml

Skalbiklis švelniai ir natūraliai išplauna bet kokios rūšies audinį. Skirtas skalbti kūdikių ir vaikų drabužėliams, vilnai, šilkui, apatiniams drabužiams. Tinka skalbti rankomis. Praturtintas aleppo (lauramedžio aliejaus) muilu ir verbenos aromatu bei augalinės, ekologiškos kilmės ingredientais. Biologiškai skaidus ir saugus mus supančiai aplinkai. Iš 100% atsinaujinančių šaltinių. Hipoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu. Patikrintas dermatologų. Tinka veganams. Nebandomas su gyvūnais. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

Naudojimas: naudoti priklausomai nuo drabužių nešvarumo ir vandens kietumo. Skalbiant rankomis, skalbiklį pilti į vandenį, o ne tiesiai ant audinių. Esant įsisenėjusioms dėmėms, drabužius pamerktus vandenyje su skalbikliu palaikyti ilgiau. Drabužius kruopščiai išskalauti. Visuomet atsižvelgti į temperatūrą ir skalbimo programą, nurodytą drabužio etiketėje. Džiovinti pavėsyje, toliau nuo šilumos šaltinių. Viename kamštelyje telpa 37 ml skalbiklio. Rekomenduojamas kiekis 2,5 kg sausų skalbinių: Vidutiniškai minkštas vanduo - Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 37 ml - Labiau užterštiems skalbiniams 44 ml - Labai užterštiems skalbiniams 66 ml.

Įspėjimas! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėi produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Cheminė sudėtis: 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15%: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau nei 5%, muilas. Kiti komponentai: phenoxyethanol, kvapai.

Platintojas: UAB "MEDIKATUS" K. Donelaičio g. 40, Kaunas, Lietuva. Tel nr.: +370 614 66011,  www.medikatus.lt

Žymos: ekologiškas, skalbiklis, vaikų, drabužiams, winni, aleppo, muilu, 750ml, skalbiniams

>