-25% Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms WINNI'S 750ml

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms WINNI'S 750ml

  • Gamintojas: Winni's
  • Prekės kodas: 62690
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.60€
  • 10.90€
  • Be PVM: 9.01€
  • Perkant:
  • 2 arba daugiau 12.35€/vnt
  • 5 arba daugiau 11.70€/vnt
  • 8 arba daugiau 11.05€/vnt

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms WINNI'S 750ml 


Indaplovių gelis lengvai ir efektyviai tirpdo riebalus, šalina nešvarumus ir kvapus net ir žemoje temperatūroje. Tinka visoms buityje naudojamoms indaplovių rūšims. Gelis skirtas plovimui indaplovėse pritaikytiems indams. Negalima plauti sidabrinių, krištolinių ir dekoruotų indų bei įrankių. Sudėtyje esantys augalinės kilmės aktyvieji plovikliai ir fermentai yra palankūs aplinkai. Indaplovių gelis tinkamas alergiškiems žmonėms ir veganams. Pakuotė perdirbama. Indaplovių gelis atitinka nikelio, chromo ir kobalto kiekio testus. Sudėtyje nėra fosforo. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Visiškai perdirbama pakuotė.  NAUDOJIMAS: nuo indų pašalinkite maisto likušius. Atsukite ploviklio dangtelį, spausdami iš abiejų pusių ir sukdami prieš laikrodžio rodyklę. Įpilkite ploviklio į ploviklio dalytuvą, pagal rekomenduojamą dozavimą. Uždarykite dalytuvą ir pasirinkite plovimo programą. Trumpiems plovimo ciklams naudokite pusę rekomenduojamo kiekio. Šiek tiek nešvariems indams įpilkite 25ml ploviklio (30 plovimų). Vidutiniškai nešvariems indams įpilkite 30ml ploviklio (25 plovimai). Labai nešvariems indams įpilkite 35ml ploviklio. Papildomai patartina naudoti indaplovių druską ir skalavimo skystį.

Įspėjimas! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Cheminė sudėtis: 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 %: polikarboksilatų. mažiau kaip 5%: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. kiti komponentai: fermentai, kvapai. 

Platintojas: UAB "MEDIKATUS" Donelaičio g. 40, Kaunas, Lietuva tel nr.: +370 614 66011 www.medikatus.lt


Žymos: ekologiškas, indų, plovimo, gelis, indaplovėms, winni, 750ml, indams

>