COSMOFARMA - daugiau nei 40 metų gamina plaukų priežiūros produktus!

Paskelbė medikatus 2021/04/14 1 Komentarai

 

Italų kompanijos Cosmofarma šeimos verslas prasidėjo 1974 metais. Efektyvūs bei klientų lūkesčius atitinkantys produktai skirti ne tik kasdieninei plaukų priežiūrai, bet ir sprendžiant specifines galvos odos problemas. Kuriamos ir gaminamos terapinės plaukų priežiūros priemonės, padeda svajones apie sveikus ir gražius plaukus paversti realybe.

Įmonė didžiuojasi patentuotomis priemonėmis nuo plaukų slinkimo, plikimo bei produktais sukurtais dermatitinei ir psioriazinei galvos odai. Cosmofarma šampūnai, kaukės ir serumai praturtinti natūraliaisiais aliejais, vitaminais, keratinu, proteinais bei naujos kartos komponentais veikia kaip antioksidantai, saugo, tausoja ir puoselėja plaukus ir galvos odą.

Per keturis dešimtmečius sukaupta patirtis kosmetikos pramonėje, Cosmofarma  įmonei suteikia konkurencinį pranašumą, kuriant ir tobulinant produktų formules bei gaminant aplinkai ir mums saugius produktus, atitinkančius pasaulinius šio laikmečio vartotojų poreikius.

Cosmofarma šampūnai praturtinti saugiomis valymo ir putojimo medžiagomis, keratinu, natūraliais augaliniais aliejais, amino rūgštimis ir vitaminais stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą, padeda išlaikyti spalvą, saugo nuo aplinkos poveikio, suteikia apimties bei nesausina galvos odos. Mažosios šampūnų molekulės prasiskverbia į plauko struktūrą, lėtina vandens praradimą, stiprina plaukų elastingumą, maitina bei suteikia blizgesio.

Cosmofarma plaukų kaukės, kondicionieriais ir balzamai praturtinti augaliniu keratinu, natūraliaisiais aliejais ir vitaminais apsaugo plaukus ir jų galiukus nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo, stiprina vidinę plauko struktūrą, suteikia elastingumo, purumo ir sveiko žvilgesio.

Cosmofarma patentuoti serumai šalina plaukų slinkimo ir plikimo priežastis, atgaivina dermatito ir psoriazės pažeistą odą. Plaukų galiukų aliejus, mineralų šilkas ir augalinio keratino koncentratas - pagerina plaukų būklę, suteikia jiems natūralaus ir sveiko žvilgesio bei lankstumo.

Puoselėkite plaukus sukurdami jiems SPA savo namuose su Cosmofarma!

1 Komentarai

Dalia:
2022/03/30, 16:51:45, http://Cosmofarma
Atsakyti

Po sunkiai persirgo covid 19 labai, tiesiog kuokštais, slenka plaukai, vietomis net matosi nuplikimai, patarkite ką galėtumėt padėti, ačiū.

Palikite komentarą

>