Atstatomoji pažeistų plaukų kaukė Makadamija Cosmofarma 1000 ml https://medikatus.lt

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Atstatomoji pažeistų plaukų kaukė Makadamija Cosmofarma 1000ml

  • Gamintojas: Cosmofarma
  • Prekės kodas: MAKADAMIJU1000
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 27.00€
  • Be PVM: 22.31€
Atstatomoji pažeistų plaukų kaukė Makadamija Cosmofarma 1000 ml

Plaukų kaukė su makadamija yra specialus plaukų priežiūros produktas, skirtas drėkinti, maitinti ir atkurti pažeistus ar sausus plaukus. Ši kaukė yra pagaminta su makadamijos aliejumi, kuris yra žinomas dėl savo maitinančių ir drėkinančių savybių. Tai yra intensyvi plaukų kaukė, kuri turi giluminį poveikį plaukams, suteikia jiems elastingumo, lygumo ir švelnumo jausmą.

Plaukų kaukė su makadamija paprastai yra naudojama kaip gydomoji plaukų procedūra, kuri padeda atkurti pažeistus plaukus, suteikia jiems drėgmę, maitinimą ir apsaugą. Kaukė turi daugybę maitinančių ir drėkinančių ingredientų, tokių kaip aliejai, vitaminai ir keratinas, kurie padeda užtikrinti gerą plaukų būklę ir išvengti jų pažeidimų.

Plaukų kaukė su makadamija yra paprasta naudoti. Paprastai ji taikoma ant švaraus ir drėgno plaukų, paliekama keletą minučių ir nuplaunama vandeniu. Kaukė gali būti naudojama kaip gydomoji procedūra kartą per savaitę arba kaip papildoma plaukų priežiūros priemonė, skirta suteikti plaukams papildomos drėgmės ir maitinimo. Tai yra universali ir veiksminga plaukų priežiūros priemonė, kuri padeda atkurti ir palaikyti sveikus ir spindinčius plaukus.

***

Cosmofarma įmonė įkurta 1974 metais Italijoje. Užpatentavusi prekinius ženklus Joniline® ir Honey®. Remdamasi ilgamete patirtimi įmonė gamina ir pristato plaukų priežiūros produktus, patenkinančius klientų lūkesčius, derinant aukštą kokybę, natūralius veikliuosius komponentus ir prieinamą kainą.

Žymos: atstatomoji, pažeistų, plaukų, kaukė, makadamija, cosmofarma, 1000ml, kaukės

>