Aktyvusis deguonis SMACCHIO TUTTO 1kg https://medikatus.lt

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Aktyvusis deguonis SMACCHIO TUTTO 1kg

  • Gamintojas: Smacchio-Tutto
  • Prekės kodas: 31320
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 8.00€
  • Be PVM: 6.61€

Aktyvusis deguonis SMACCHIO TUTTO 1kg

Skalbiklio priedas, praturtintas aktyviuoju deguonimi, greitai ir efektyviai veikia ir 40 °temperatūroje. Aktyvusis deguonis veikia nuo sąlyčio su vandeniu, padeda atgyvinti pageltusius audinius, balina bei šalina įvairių tipų dėmes. Tinka baltiems ir šviesiems audiniams, medvilnei, linui bei sintetiniam pluoštui. Naudojamas kaip skalbiklio priedas skalbiant kasdieninius skalbinius, vaikų drabužius, patalynę, rankšluoščius, staltieses, užuolaidas, sporto drabužius ir kt. Saugo audinius nuo susidevėjimo.

Naudojimas: Vienas kaušelis vienam plovimui. Naudoti kartu su skalbikliu. Geriausias naudoti: 2 metus nuo pagaminimo datos. Datą žiūrėti ant pakuotės.

ĮSPĖJIMAS! Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Laikytis saugos reikalavimų. Produktas smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.  Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes; Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina reikia kreiptis į gydytoją.Žymos: aktyvusis, deguonis, smacchio, tutto, 1kg, specialios, priemonės skalbiniams

>