-30% Ekologiškos indaplovių tabletės WINNI'S 25 vnt.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškos indaplovių tabletės WINNI'S 25 vnt.

  • Gamintojas: Winni's
  • Prekės kodas: 62770
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 11.00€
  • 7.70€
  • Be PVM: 6.36€

Ekologiškos indaplovių tabletės (citrusų aromato), 25vnt.

Indų plovimo tabletės indaplovėms lengvai ir efektyviai tirpdo riebalus, šalina nešvarumus ir kvapus net ir žemoje temperatūroje ar plaunant trumpuoju ciklu. Sugražina indams spindesi. Tinka visoms buityje naudojamoms indaplovių rūšims. Tabletės skirtos plovimui indaplovėse pritaikytiems indams. Sudėtyje nėra fosforo.  Negalima plauti sidabrinių, krištolinių ir dekoruotų indų bei įrankių. Sudėtyje esantys augalinės kilmės aktyvieji plovikliai ir fermentai yra palankūs aplinkai. Indaplovių tabletės tinkamos alergiškiems žmonėms ir veganams. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Visiškai perdirbama pakuotė.

Naudojimas: Pašalinti maisto likučius nuo indų. Indų plovimo tabletę išimti iš pakuotės ir įdėtį į tam skirtą stalčiuką indaplovėje. Rekomenduojamas dozavimas – viena tabletė vienam ciklui. Nelaužykite tablečių, nenaudokite jų indų plovimui ramkomis. Periodiškai rekomenduojama naudoti ekologišką indaplovių valiklį.

Cheminė sudėtis: (www.madel.net): 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15%: deguonies pagrindo balinimo priemonių, polikarboksilatai. Mažiau nei 5%: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagų. Kiti komponentai: fermentai, kvapai.

Žymos: Ekologiškos, indaplovių, tabletės, WINNI'S, 25 vnt.

>