Laikinai Nėra Ekologiškas kalkių nuosėdų valiklis WINNI'S 500ml

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Ekologiškas kalkių nuosėdų valiklis WINNI'S 500ml

  • Gamintojas: Winni's
  • Prekės kodas: 1860
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 3.70€
  • Be PVM: 3.06€

Ekologiškas kalkių nuosėdų valiklis, 500ml

Efektyviai nuvalo kalkes ir nešvarumus, palikdamas paviršių spindintį ir švarų. Tinka kriauklėms, vonioms, dušo kabinoms ir vandens čiaupams. Valymo metu nesusidaro aštraus kvapo garai. Produktas praturtinas augalinės, ekologiškos kilmės ingredientais. Biologiškai skaidus ir saugus mus supančiai aplinkai. Iš 100% atsinaujinančių šaltinių. Hipoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu. Tinka veganams. Nebandomas su gyvūnais. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.


Cheminė sudėtis: mažiau kaip 5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Kiti komponentai: alkoholis, kvapai.

NaudojimasNaudojimas: purkštuvą pasukite į padėtį „on“. Po naudojimosi dušu, purkškite 15 cm atstumu ant drėgnų paviršių ir kruopščiai nuskalaukite. Po naudojimo nusukite purkštuvą į padėtį „off“.

Dėmesio: netinka marmurui, natūraliam akmeniui, plieninėms vonioms, spalvotiems keramikiniams paviršiams, įkaitusiems paviršiams, auksui, sidabrui ar variui. Jei kyla abejonių iš pradžių pamėginkite produktą nepastebimoje vietoje. 

Žymos: Ekologiškas, kalkių, nuosėdų, valiklis, WINNI'S, 500ml